Bize Ulaşın

Aşağıdaki mail adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

iletisim@karavandakiadam.com

17 Comments

 • Reply
  aykut tengerli
  11 Kasım 2014 at 20:26

  iyiakşamlar calibroda kitapta kaldığımız yere işaret koyma işlemi kolay mi. biraz basit bir soru oldu. kusura bakma

  • Reply
   Hakan Koç
   11 Kasım 2014 at 22:24

   Merhaba Aykut Bey,

   Evet bu işlem zorlanmadan gerçekleştirelebiliyor.

 • Reply
  hasan
  20 Kasım 2014 at 15:03

  Mrb Hakan Bey,
  Calibroyu aldım ama bilgisayarım calibroyu görmüyor ne yapabilirim

  • Reply
   Hakan Koç
   20 Kasım 2014 at 18:09

   Merhaba Hasan Bey,

   Ayarlar>Gelişmiş>Sistem yoluyla Sistem’e geldiğinizde “USB modu” şekilde bir kısım görürsünüz, buradan “PC bağlantısı” seçeneğini seçerseniz cihazınızı bilgisayarınız büyük ihtimalle görecektir.

 • Reply
  ylöğrencisi
  5 Haziran 2017 at 04:24

  İyi günler. Victor Hugo’nun Sefiller adlı eseri üzerine yazdığınız değerlendirmeyi ödevimde kullanacağım. Tabi müsadeniz olursa.

  • Reply
   Hakan Koç
   5 Haziran 2017 at 09:46

   Merhaba,

   Elbette kullanabilirsiniz, başarılar dilerim 🙂

 • Reply
  deniz
  18 Ağustos 2017 at 20:21

  Merhaba Hakan Bey. E-kitap okuyucu almayı düşünüyorum. Ancak Koba Aura One ve Kobo H20 Edition 2 arasında kaldım. Aura one bir kitap boyutunda büyük ve özellikleri büyüleyici. Ancak şarj konusunda çok fazla şikayet var ve 800 küsür TL bir para verip bu sorunla karşılaşmak beni korkutuyor. H20 Edition 2 nin ise batarya performansı iyi ve neredeyse aura one ile aynı özelliklere sahip. Ancak fiyat olarak neredeyse bir aura one parası. Ayrıca plastik çerçevesi ve ekran küçüklüğü aklımı karıştırıyor. Ben büyük ekrandan yanayım. Siz ne düşünüyorsunuz ve tavsiye ederdiniz.? NOT: Kobo markasını tercih etme nedenim neredeyse tüm e kitap formatlarını desteklemesi.

 • Reply
  Elif
  27 Ağustos 2017 at 23:17

  Merhabalar,
  “48 yıl, küsurat bilgisi de mevcut..” şeklinde devam eden Okan Bayülgen’in seslendirdiği sesli kitap yayınları vardı sitenizde. Acaba hangi kitaba ait olduğunu öğrenebilir miyim ?

 • Reply
  Büşra
  1 Mart 2019 at 19:33

  Dergileriniz bir türlü açılmıyor ☹️
  Onları nereden okuyabilirim?

  • Reply
   Zeren
   22 Temmuz 2020 at 12:48

   Merhabalar Bir İdam Mahkumunun Son Gününü okumak istiyorum fakat hangi yayının çevirisi daha iyi emin değilim. Sizin öneriniz nedir?

 • Reply
  bihter metin
  3 Mart 2019 at 07:32

  Size çok teşekkür ediyorum ; sayenizde kitap okuma motivasyonum yükseldi. Sizi takip etmekten büyük bir keyif duyuyorum . Videolar devam etsin lütfen

 • Reply
  Eren
  3 Nisan 2019 at 19:50

  Kırmızı ve siyahı hangi yayınevinden okumalıyız?
  İş bankası, can (kızıl ve kara), iletişim

 • Reply
  Hatice Ceviz
  27 Mayıs 2020 at 22:43

  Merhabalar acaba font büyütme işlemi yapılabiliyor mu? Sony reader kullanıyorum yaklaşık 10 yıldır, fontlar büyütülüyor fakat reader bataryadan dolayı kullanilamaz hale geldi haliyle.

 • Reply
  Cem
  3 Şubat 2021 at 20:29

  Merhaba,
  Youtube’da sizi keyifle takip ediyorum ilk defa bu bloga girip bir iki eser hakkında yazılanları okudum. Ancak naçizane yazılanlar bana biraz yüzeysel geldi. Ya da belki de ben aradığım derinliği bulamadım. Bilmiyorum. Ama sanki hayatı onlarca öykü ile dolu Sait Faik’in hayatı ya da edebi kişiliği üzerine biraz daha konuşma isterdi. Ya da Kayıp Aranıyor, eser özetinden fazlasını hak ederdi ya da belki de burada yer dahi almamalıydı ama bence tek paragraf değil. Öte yandan okuduğum yazılarda çokça yazım ve imla hatası vardır. Özensiz olduğunu düşünmek istemedim ama okurken rahatsız oldum.
  Paylaşım için teşekkürler

 • Reply
  Biçə Əzizova
  6 Mayıs 2021 at 21:40

  Merhabalar,
  Azerbaycandan yazıyorum. Soru cevap videolarınızın birinde şehir hayatının, özellikle doğadan uzak, apartman duvarları arasında sıkışıp kalmanın hayal gücümüzü kötü yönde etkilediğini söylemiştiniz. Bu deyiminiz bende büyük bir farkındalık uyandırdı. Aslen doğayla iç içe bir kasabada büyüsem de, şu an başkentde yaşıyorum. Videolarınızdan anladığım kadarıyla şehirden uzak bir hayat yaşıyorsunuz. İzninizle Youtube dışında geçiminizi nasıl sağladığınızı sora bilir miyim?
  Teşekkürler!

 • Reply
  Ayhan
  9 Temmuz 2021 at 17:12

  Değerli hocam merhabalar;
  Bir konuda değerli görüşlerinize ihtiyacım var. Şöyle ki;

  Ben bugüne kadar genel olarak fikir kitapları okudum. Klasikler vb. kitapları okumayı pek tercih etmedim. Ama son bir yıldır bu kitaplara yönelme arzusu doğdu bende ve epey klasik kitap okudum. Fakat bu kitaplar bana hikaye gibi geliyor. Sıradan bir olay gibi. Kitaplardaki FELFESİ DÜŞÜNCEYİ, MESAJI alamıyorum. Bu konuda ne yapabilirim bana yardımcı olur musunuz.

  Teşekkür ederim.

 • Reply
  Mehmed Tuncay
  19 Şubat 2022 at 10:47

  Sayın Hocalam bir discord sunucusu açıp, bu yolla takipçileriniz ile daha yakın ilişkiler kurmak ve hatta yeni çalışma arkadaşları bulmak gibi bir düşüncemiz varmı

Leave a Reply